گواهینامه‌ها


اگر قصد دریافت گواهینامه برای محصول آرایشی و بهداشتی خود دارید، بخش نظارتی ما به‌منظور دریافت گواهینامه‌های وزارت بهداشت کمک‌حالتان خواهد بود. در ادامه مهم‌ترین خدمات
آزمایشگاهی ما برای اطمینان از پایبندی محصولات آرایشی و بهداشتی شما به مقررات می شوند ذکر گردیده‌اند.

خصوصیات شیمیایی محصول

ما تمامی آزمایش‌های لازم را به‌منظور ارائه اطلاعات ضروری درباره مواد اولیه و محصولات انجام می‌دهیم. اطلاعات مذکور شامل مقادیر آلومینیوم کلروهیدرات، سورفکتانت‌های آنیونی، فیلترهای UV، اسیدهای چرب، تعداد اسید، پراکسیدها، ارزش صابونی، فلزات سنگین، فرمالدهید، زئین و غیره می‌شوند.

آزمون‌های مواجهه

ما کارایی عامل های نگه دارنده محصولتان را بررسی می‌کنیم. محصول آرایشی و بهداشتی شما می‌بایست محلی نامناسب برای حیات میکروبی باشد.

آزمون میکروبیولوژیکی

ما کیفیت میکروبیولوژیکی مواد اولیه و محصولات نهایی را به ‌منظور تعیین ایمنی محصولات آرایشی و بهداشتی بررسی می‌کنیم.

آزمون‌های کارایی

تمامی ادعاهای
آرایشی و بهداشتی می‌بایست اثبات شوند (همچون مرطوب‌کنندگی، لیفت، سفت‌کنندگی، ضد آکنه بودن و غیره). ما امکان انجام آزمون‌های کارایی را به‌منظور تأیید ادعاهای محصولتان را دارا هستیم.

آزمون نیتروزامین

ما وجود نیتروزامین‌ها، نوعی ناخالصی که به‌عنوان یک عامل سرطان‌زای احتمالی برای انسان طبقه‌بندی‌شده است، را در محصولات آرایشی و بهداشتی شناسایی می‌کنیم.

آزمون 1 و 4 دی اکسان

 ما توانایی ردیابی مقادیر 1 و 4 دی اکسان، یک عامل سرطان‌زا و آلاینده بالقوه انسانی را که در طی فرایند تولید از برخی مواد آرایشی و بهداشتی خاص ایجاد شده و در محصولاتی همچون
شامپو، مواد شوینده و شوینده‌های بدن یافت می‌شود را دارا هستیم.

آزمون SPF

آزمون SPF به‌منظور اندازه‌گیری شاخص و معیار محافظت در برابر خورشید در محصولات ضدآفتاب انجام می‌شود.

آزمون کارایی ضدعفونی‌کننده

این آزمون به‌منظور اندازه‌گیری میزان اثربخشی مواد شیمیایی مورداستفاده برای پاک‌کردن، ضدعفونی‌کردن و گندزدایی سطوح صورت می‌پذیرد.

گزارش ایمنی محصولات آرایشی و بهداشتی (CPSR)

محصول آرایشی و بهداشتی شما می‌بایست دارای گزارش ایمنی باشد. این گزارش، ارزیابی ایمنی را با اطلاعات مربوط به محصول آرایش و بهداشتی شما تلفیق می‌کند. ما می‌توانیم ارزیابی ایمنی را انجام داده و یک گزارش ایمنی برای شما تهیه کنیم.

فایل اطلاعات محصول (PIF)

ما فایل اطلاعات محصول (PIF) شما را ایجاد و به‌روز می‌کنیم. این سند، تمام اطلاعات کلیدی درباره محصول آرایشی و بهداشتی شما را جمع‌آوری می‌کند.

Image