ما کی هستیم؟

داستان ما از سال 1371 آغاز شد و ژاله نور، با تولید طیف گسترده‌ای از محصولات آرایشی و بهداشتی (مایعات، ژل‌ها، امولسیون‌ها، کرم‌ها، شامپوها و غیره)، همواره نقشی پایدار را در عرصه بازار محصولات زیبایی و بهداشتی داخلی و منطقه‌ای ایفا می‌کند.
ما به‌عنوان تولیدکننده ای پیشتاز در زمینه محصولات مراقبت شخصی در قلب منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا، ارزش فراوانی را برای محصولات مراقبت از پوست با کیفیت بالا و فرمولاسیون‌های پیشرفته با بهره‌گیری از خط‌مشی مبتنی بر حداکثر احتیاط و محرمانگی قائل هستیم.
ما به‌عنوان یک شرکت خدمات دهنده تجاری قابل‌اطمینان، تولید محصولات مراقبت از پوست را با برچسب اختصاصی (OEM) و تولید کاملا" قراردادی محصولات آرایشی و بهداشتی (ODM) در دسته‌بندی‌های گوناگون انجام می‌دهیم تا به شرکت‌های جویای نام و اعتبار، کلینیک‌های پوست، خرده‌فروشان، استارت‌آپ‌ها و دیگر متخصصان حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی به ‌منظور راه‌اندازی برندهای زیبایی کمک کنیم.
  • کالاهای تند مصرف مراقبت شخصی و لوازم آرایشی و بهداشتی
  • محصولات درمانی- بهداشتی
  • رنگ موهای حرفه‌ای
  • مکمل ها
ما همچنین برندهای موفقی را عرضه می‌کنیم که ما را به درک منحصربه‌فردی از خواسته های تجاری شما رسانده‌اند. اگر تمایل و اشتیاق به عرضه طیف گسترده‌ای از محصولات زیبایی خود در بازار را دارید، از شنیدن ایده شما استقبال می‌کنیم. شما می‌توانید کاتالوگ ما را از بخش سایت دانلود نموده یا با آدرس ایمیل order@jalenoor.com با ما در ارتباط باشید.
0با بیش از :
گروه محصولات

بهره مندی از کارشناسان و متخصصان مجرب

Image
Image

برندهای موفقی که ایجاد کرده‌ایم یا با آن‌ها همکاری داریم: